מנעולן רכב בנשר – פורץ רכבים בנשר והסביבה

אנו מציעים מגוון שירותים לבעלי רכבים, השירותים כולם, כמובן קשורים בקשר ישיר למערכת הנעילה של הרכב. כל בעל רכב חפץ להיות בטוח כי הרכב שלנו מוגן בפני גניבות, וכי מלבדו אין איש שיכול לפתוח את דלת הרכב ולצאת לדרך. לשם כך מותקנים ברכבים מערכות נעילה ואזעקה אשר מטרתם למנוע ניסיונות שפלים.

מנעולן רכב בנשר

אילו שירותים אנו מציעים?

בתחומי הפעילות של פריצת רכבים יש מספר תחומי שירות. בהתאם לצורך של הלקוח, על פי נתוני המנעולים של הרכב ולפי תנאי השטח, יתבקש בעל המקצוע להציע את השירות המתאים.

שחזור מפתחות – לא פעם מוצאים בעלי הרכב את עצמם ללא מפתח בודד לפתוח את הרכב שלהם. זה לא נוח ולא נחמד, אבל בהחלט מצוי. אמנם ההמלצה היא להקפיד תמיד שיהיה לכם יותר ממפתח אחד. אבל לא תמיד אנשים עומדים בהמלצות. במצב כזה יוכל מנעולן לספק שירות שחזור מפתחות לרכב.

שכפול מפתחות – במידה ואדם מגלה כי אבדו לו מפתחות הרכב, וכי יש ברשותו מפתח בודד. חשוב מאוד כי יצור קשר עם מנעולן רכב על מנת לשכפל את המפתח. כך הוא יוכל למנוע מצבי חירום בו המפתח האחרון הלך לאיבוד.

פריצה – למרות אמצעי הזהירות והצעדים שנעשים עלולים בעלי הרכב לגלות כי אין להם ברירה אלא לפרוץ את הרכב על ידי מנעולן. תופעה כזו עשויה להתרחש בגין סיבות שונות. אחת הסיבות היא אבדן מפתחות. אך גם תקלות שונות במערכת הנעילה עלולות להביא לכך שהרכב לא מגיב לניסיונות הפתיחה, וכי רק פעולת פריצה מקצועית תאפשר כניסה או יציאה.

ניר למענכם ועבור הרכב שלכם

ניר המנעולן הינו מומחה מספר 1 בתחום מנעולנות הרכב. הוא מציע ללקוחותיו מענה מהיר ומקיף בכל תחומי הפריצה בכלל. באמצעות הידע הרב שהוא צבר, באדיבות רבה ועם רצון כן לסייע, הוא יגיע לשטח, יבדוק את הרכב, יזהה את המצב, ויציע לכם את הפתרון הרצוי והטוב ביותר לפי הנתונים – הכול כדי שתהיו מרוצים!